تبریز

از روز سه شنبه۲۳ ژوئن ۲۰۰۹ بازاریان تبریز در اعتراض به تقلب در انتخابات ریاست جمهوری اخیر، جو سرکوب، خفقان و خشونت لجام گسیخته و در همبستگی با توده های مردم معترض، دست به اعتصاب زده و بازار را به تعطیلی نسبتا کامل کشانده اند. مزدوران و عوامل رژیم روزهای چهارشنبه و پنج شنبه چندان بهایی به این اقدام اعتراضی قائل نشدند، اما از روز شنبه ۲۷ ژوئن در اقدامی هماهنگ دست به شکستن درب و قفل مغازه ها و تجارتخانه های تجار زدند.

مرز جلفا

بنا به اخبار رسیده، عصر روز پنج شنبه ۱۱ ژوئن یک اتومبیل فولکس واگن مدل پاسات با نمره : وای تی اف ۸۳۰ شماره گذاری شده در کشور مجارستان با چهار سرنشین (دو دختر جوان مجاری و دو مرد جوان آلمانی) از طریق مرز آذربایجان قصد ورود به ایران را داشتند. این چهار نفر با گذرنامه معتبر و با ویزای توریستی یک ماهه صادره از سوی کنسولگری رژیم جمهوری اسلامی ایران در برلین، بعد از انجام تشریفات گمرکی و عبور از کنترل نیروهای مرزبانی جلفا، وارد خاک ایران شدند. این چهار جوان اروپایی قصد داشتند بعد از سیاحت شهرهای مرکزی ایران، از طریق زاهدان به پاکستان و هندوستان سفر کنند. به خاطر طول کشیدن تشریفات گمرکی، این چهار نفر تصمیم می گیرند شب را در مسافرخانه ای در شهر جلفا: (مهمان پذیر ارس واقع در خیابان امام خمینی ـ خیابان شهید چمران) سپری کرده و روز بعد عازم تبریز شده و به مسافرت خود ادامه دهند. صبح روز جمعه بعد از ترک هتل مشاهده می کنند که شب هنگام، اتومبیل شان با تمام وسایل، که ساعاتی قبل توسط مآمورین گمرک مورد بازرسی دقیق قرار گرفته شده بود، دزدیده شده است. تلاش های این چهار جوان برای یافتن اتومبیل شان تا ظهر به جایی نمی رسد و مأمورین وابسته به نیروی انتظامی مسلح سازمان گمرکات نیز اعلام می کنند که انجام تحقیقات در این مورد از چهارچوب وظایف آنها خارج است و بالاخره از دست آنها کاری ساخته نیست و باید به سفارتخانه های مربوطه شان در تهران مراجعه نمایند و مسئله را از طریق آنها دنبال نمایند. این جوانان اروپایی ساعت ۱۴ روز جمعه با در دست داشتن ساک های کوچک دستی با اتوبوس شهر مرزی جلفا را به قصد تبریز ترک می کنند. روز دوشنبه ۱۵ ژوئن، یکی از مأمورین مسلح نیروی انتظامی گمرک جلفا بنام قربانعلی ، اتومبیل ربوده شده را به گاراژ مولوی شهر برده و از گاراژدار درخواست می کند رنگ اتومبیل (قرمز شرابی) را عوض کند و اضافه می نماید که اخیرا این خودرو را از باکو خریده و بعد از رنگ کردن قصد دارد بعد از طی مراحل گمرکی اتومبیل را شماره گذاری کند.

تهران

بنا به اخبار رسیده از تهران، روز شنبه ۲۹ ژوئن تعدادی از جوانان در خیابان ولی عصر دست به تظاهرات زده و شعار: مرگ بر خامنه ای، سردادند. از سوی دیگر در این روز بدنبال تظاهرات اعتراضی مردم قهرمان تهران در خیابان انقلاب و جمال زاده چندین درگیری بین تظاهرکنندگان و نیروهای سرکوبگر رژیم صورت گرفت.

همچنین درپارک لاله ، میدان هفت تیر، ولی عصر و میدان ونک درگیریهای شدیدی بین مردم و مأمورین انتظامی درگرفت. جمعیتی که اطراف مسجد قباگردآمده بودند به حدی زیاد بودند که تمام خیابانهاو کوچه های اطراف را در بر گرفته بود.از منطقه میدان محسنی و خیابان شریعتی گزارش رسیده است که مردم با لباس شخصی ها درگیر شده اند . هنوز از تعداد مجروحین و تلفات احتمالی گزارش دقیقی در دست نیست.

مقالات مختلف :

نوار گفتگوی هدایت اشتری لرکی رئیس سابق بانک سپه درفرانسه با حبیبیان معاون ساواما و یکی از صاحبان شرکت هوایی خصوصی سفیران در تهران

ماهوشیاری خودرا از دست نخواهیم داد

سایت «صدای مردم » متعلق به «سربازان گمنام امام زمان» است

چراخائنین سازمان اکثریت هرروز گستاخ ترمی شوند.

رهبران سازمان اکثریت بجای خودکشی با بی بی سی مصاحبه می کنند.

آنگاه که سازمان اکثریت «حسینی» شده بود- قسمت اول

آنگاه که سازمان اکثریت «حسینی» شده بود- قسمت دوم

آنگاه که سازمان اکثریت «حسینی» شده بود- قسمت سوم – فرخ نگهدار بسی رنج برده است در این سالها !

جلوه دیگری از دغلکاریهاوخیانتهای سازمان اکثریت

یادی از رفیق صفرخان -به مسعود بهنود که علیرضا نوری زاده و ناصر مستشار هم بخوانند

هراس رژیم جمهوری اسلامی ایران از قدرت گیری افراطیون سنی در پاکستان.

پس از جابجائی آراء مردم در انتخابات ، موج جدید دیکتاتوری و خشونت در سراسر ایران سایه افکنده است.

خیزش سراسری مردم و بحران در هیئت حاکمه.